Pobierz PDFPobierz PDFDrukujDrukuj

Zapytanie z dn. 9.04.2024 r. w celu ustalenia wartości szacunkowej zamówienia pn. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania „Przebudowa i rozbudowa z częściową zmianą sposobu użytkowania Galerii Oficyna…”, znak AF.26.1.2024

Muzeum Kresów w Lubaczowie w celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia prosi o przedstawienie informacji dotyczących szacunkowych kosztów wykonania zamówienia pn.:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania „Przebudowa i rozbudowa z częściową zmianą sposobu użytkowania Galerii Oficyna w Zespole Zamkowo-Parkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie z przeznaczeniem na cele prowadzenia działalności muzealnej”.

Szczegóły zapytania umieszczone są w załącznikach do niniejszego ogłoszenia.

Na odpowiedzi w sprawie oszacowania zamówienia oczekujemy do dnia 17 kwietnia br. do godz. 12. 

UWAGA!

Niniejsze szacowanie wartości zamówienia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem ani zapytaniem o cenę w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat kosztów realizacji opisanej usługi.

 


Data publikacji: 09.04.2024 (12:58)Data aktualizacji: 12.04.2024 (11:32)
Osoba publikująca: Piotr ZubowskiOsoba modyfikująca: Piotr Zubowski
Autor: Piotr Zubowskiliczba wejść: 274